Optomod

Line Art – Charmant

Charmant Line Art

Charmant Group , Line Art koleksiyonu ile bir hayali gerçekleştirdi. Daha önce hiçbir kadının deneyimleyemediği bir kullanım rahatlığı, hafiflik ve gösterişi bir arada bulunduran bir çerçeve yarattı ve bu çerçeveye ‘Line Art’ ‘sanat Çizgisi’ adını verdi.

Teknoloji ve sanatın mükemmel uyumu…  Tasarımlarında bir orkestranın ve onların çaldığı müziğin uyumundan ilham alan Line Art; güzellik ve mükemmellik tutkunları için eşi bulunmayacak bir marka.

Line Art’ın zarif dokunuşlarının ve göz alıcı estetiğinin yanı sıra, bu çerçeveyi bu kadar mükemmel ve vazgeçilmez kılan özelliklerinden biri de kullanılan materyali: Excellence Titan.

Excellence Titan, en yüksek kullanım rahatlığını bünyesinde barındıran bir malzeme olarak Charmant Group tarafından özel olarak geliştirilmiştir. Bu malzeme sayesinde son derece dayanıklı ve eşsiz esnekliğe sahip gözlükler üretilmektedir. Aynı zamanda uyarlanabilir (şekil alabilen) burunluklar ve konturlu (hafif kıvrık) terminaller sayesinde bir Line Art kullanıcısı bir daha farklı bir gözlük kullanmak istemeyecektir.

Charmant group her bir yeni ürettiği Line Art çerçeve ile tekrar tekrar bu sözü kanıtlıyor:

‘A Line Art frame is jewellery for the eyes that embodies beauty in comfort’,  ‘Line Art, güzellikle rahatlığı birleştiren bir mücevherdir’