BAYİİ GİRİŞİ

Bizden Haberler

girl

EXESS, RETRO TRENDINI SÜRDÜRÜYOR

Türkiye temsilciliği Optomod Optik tarafından yapılan EXESS, bu sene de her sene olduğu gibi çok geniş bir koleksiyonla tüketicisinin karşısına çıktı. Bu koleksiyonun içindeyse günümüzün en gözde trendi olan RETRO modellere de yer veren marka, kullanılan renklerle ve model seçenekleriyle dikkat çekiyor.   

Bir kaç senedir daha spor çizgiye sahip olan belli başlı modeller hem bayanlar hem de erkekler tarafından tercih ediliyor. Aynı şekilde bu senenin trendi olan RETRO modeller de hem bayanlara hem de erkeklere hitap eden seçenekleriyle dikkat çekiyor.  Daha çok günlük hayatta ve spor kullanım için tercih edilen RETRO çizgiler renk ve form seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Renk çeşitliliği hem bayanların hem de erkeklerin aynı modelleri rahatça tercih edebilmelerini sağlıyor.            

RETRO çizgilerin en büyük özelliği, genellikle çift köprülü olmaları. Ancak bunun yanı sıra gövdelerde kullanılan mat ve çift renkler ve hem normal hem de aynalı camlı olmak üzere iki farklı seçeneğinin sunulmuş olması gözlüklerin tercih edilebilirliğini arttırıyor. Eğer siz de bu senenin trendi olan RETRO modelleri gözünüzde görmek istiyorsanız mutlaka EXESS’in 2015 koleksiyonuna bir göz atın.